Lovosice: Město bylo oceněno agenturou CzechInvest

20.12.2022 16:01 | Tisková zpráva

Státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu, agentura CzechInvest, podporuje podnikání a investice v regionálním, centrálním i mezinárodním kontextu.

Lovosice: Město bylo oceněno agenturou CzechInvest
Foto: meulovo.cz
Popisek: Pohled na Lovosice

Jedním z hlavních cílů CzechInvestu je přeměna České republiky v inovačního lídra Evropy. Mezi její aktivity patří mimo jiné i propagace české ekonomiky, technologií a výzkumu vývoje v zahraničí, kultivace podnikatelského a investičního prostředí ve všech regionech ČR či podpora tzv. „chytrých“ investic. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 2: Riegrovy sady se zklidní a přibudou v nich sportoviště

22:05 Praha 2: Riegrovy sady se zklidní a přibudou v nich sportoviště

Nová koncepce parku Riegrovy sady, kterou městská část v září představila veřejnosti, přináší první …