Kdepak, za potvrzením toho, že si vás i v hlubokém podzimu najde ten vůbec nejmilejší lidský cit, musíte pěkně šlápnout do pedálů po cyklostezce zvané Obora, anebo ještě lépe, pěkně si z centra lázní vyšlápnout po svých a v čase martinských dobrot, ale taky multikalorií, udělat něco nejen pro lásku, ale i pro zdraví.
Dobrým výchozím místem je altán Ottovky u tenisových kurtů. Cesta půjde prakticky až do cíle vzhůru, nastavit ji můžeme třeba kolem křížové cesty, pramenů Marie i Viola, chvílemi se v průsecích nabízejí coby průběžná odměna za vytrvalost výhledy, které běžný návštěvník lázní nezná a hodně potěší.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV