Krajská hospodářská komora Střední Čechy vás zve na „Veletrh učňovských a studijních oborů - ŘEMESLA 2018„ který se koná ve dnech 22.-24.2.2018 na Výstavišti v Lysé nad Labem. Zahájení akce dne 22. 2. 2018 v 10:00 hodin, v dalších dnech je program zahájen v 9:00 hodin. Na akci se představí střední školy z regionů Nymburk, Mladá Boleslav, Mělník, Kolín, Praha východ a Praha.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Mírová dohoda
Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?
Další články z rubriky
7:17 Hradec Králové: Vítězný návrh nové kašny na Velkém náměstí
V anonymní mezinárodní dvoukolové architektonicko-výtvarné soutěži na novou kašnu na Velkém náměstí …
- 22:05 Jablonec nad Nisou: Město připravuje záměr parkovacího a bytových domů
- 16:09 Český Krumlov: Zastupitelé schválili koupi hotelu Vltava
- 11:17 Vyškov: Restaurátoři oživili sochy svatých
- 7:14 Praha 5: Slavnostní ukončení X. ročníku SENIOR AKADEMIE
- 22:05 Havířov: Víceúčelová hala má více než jen novou střechu




