Magistrát hl. m. Prahy získal cenu Mosty 2016

18.03.2017 18:09 | Zprávy
autor: PV

Významné ocenění udělované Národní radou osob se zdravotním postižením ČR, cenu Mosty 2016, získal Magistrát hlavního města Prahy. Zvítězil v kategorii určené institucím veřejné zprávy v konkurenci dalších čtyř nominovaných.

Magistrát hl. m. Prahy získal cenu Mosty 2016
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha, logo

Cenu Mosty 2016 dostal pražský magistrát za digitální mapu přístupnosti budov a veřejných prostor pro osoby s omezenou schopností pohybu, za podporu systémových a rozvojových projektů sportu handicapovaných a za aktivní spolupráci s organizacemi zaměstnávající osob se zdravotním postižením.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prostějov: Na nádvoří zámku opět vyroste letní scéna

11:17 Prostějov: Na nádvoří zámku opět vyroste letní scéna

Podium v romantickém prostředí zámku nabídne prostor umělcům, kteří zde budou moci znovu představit …