Mariánské Lázně hostí 8. ročník setkání lidí dobré vůle

24.09.2015 6:30 | Zprávy
autor: PV

Svatováclavské setkání lidí dobré vůle se koná tuto sobotu v parku hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních od 10. h - 18. h za účasti představitelů Křesťanských církví.

Mariánské Lázně hostí 8. ročník setkání lidí dobré vůle
Foto: muml.cz
Popisek: Mariánské Lázně

Dne 26.9.2015 pořádáme Svatováclavské setkání lidí dobré vůle, s bohatým doprovodným programem (rytíři, kelti, stánk. prodej.) Jedná se již o 8.ročník akce, která je pořádaná s podporou Karlovarského kraje, města Mariánské Lázně a řady firem.

Společnost MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o. vás srdečně zve na projížďku historickými autobusy, které se konají v sobotu 26. září  2015  od 9.50 hod.  do cca 18.00 hodin a jsou  součástí  akce „ Svatováclavské setkání lidí dobré vůle“ pořádané v areálu Krakonoš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Město navyšuje počet terénních pracovníků Renarkonu

11:17 Frýdek-Místek: Město navyšuje počet terénních pracovníků Renarkonu

Frýdek-Místek pokračuje v posilování preventivních opatření, která mají snížit rizikové chování a zv…