Masopustní oslavy v Olomouci poprvé doplní i desítka slaměných soch

11.02.2022 17:55 | Tisková zpráva
autor: PV

Tři desítky stánků, speciální gastronomie, tradiční masky, ledové sochy, živá zvířata a poprvé také stylová výzdoba od Výstaviště Flora Olomouc. Program 3. ročníku Olomouckého masopustního veselí je nabitý, aby vynahradil lidem pauzu z minulého roku, kdy se kvůli epidemické situaci festival nekonal.

Masopustní oslavy v Olomouci poprvé doplní i desítka slaměných soch
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Masopustní veselí se odehraje v sobotu 19. února, začátek je naplánovaný na 10 hodin a program potrvá až do 16. hodiny. „Návštěvníci uvidí atraktivní program, z větší části navazující na to, co jsme zažili na předchozích dvou ročnících, ovšem doplněný úplnými novinkami,“ slibuje náměstkyně primátora Markéta Záleská.

Významnou roli v letošních oslavách sehraje pražský Long Vehicle Circus neboli tanečně akrobatické divadlo na chůdách. Trojice masopustních masek bude mezi návštěvníky procházet na chůdách, doplní je další čtyři tradiční masky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Jak podle vás Ukrajina ohrožovala Rusko?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Trikolora-Mame-moralni-dilema-787775 A ještě je tak podle vás útok USA ospravedlnitelný nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

22:09 Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

Místo původně plánovaného prodeje větší části území chce město sehrát aktivní roli a samo definovat …