Na základě rozhodnutí zastupitelských orgánů obou stran tak vyjádřili město Kroměříž a město Ružomberok společné přání rozvíjet a upevňovat vzájemné partnerství v oblasti kultury, rozvoje cestovního ruchu, péče o památky UNESCO, předávání si zkušeností v otázkách správy města, podnikatelského prostředí, spolupráce škol, sportovních klubů, zájmových a profesních sdružení, ochrany životního prostředí, jakož i v dalších nejmenovaných oblastech se zaměřením na rozvoj obou partnerských měst při formování budoucí Evropy.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


