Město Mladá Boleslav hledá vánoční strom

17.08.2016 13:11 | Zprávy
autor: PV

Mladá Boleslav už jako každoročně začalo hledat vhodný vánoční strom, který během letošního adventu ozdobí tradiční vánoční trhy na Staroměstském náměstí a bude rozsvěcen první adventní neděli, která je letos už 27. listopadu. Magistrát města Mladá Boleslav chce tímto oslovit co nejširší veřejnost, aby se přihlásili majitelé pozemků, kteří by byli ochotni vhodný strom na svém pozemku pro tento účel darovat městu nebo o podobném stromu ví.

Město Mladá Boleslav hledá vánoční strom
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

A jak by měl vypadat? Vánoční strom by měl být minimálně 15 až 20 metrů vysoký, rovně rostlý, kuželového tvaru a hlavně v dobrém zdravotním stavu. Výhodou je také dobrá dostupnost pro techniku, která jej nepoškozený naloží a převeze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivan Bednárik, MBA byl položen dotaz

Doprava

V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …