Město Náchod má nový vizuál, novou moderní značku

26.11.2016 13:42 | Zprávy
autor: PV

Náchodští radní rozhodli v květnu letošního roku o zpracování nového loga města Náchoda. Městu již dlouho chyběla „značka“ vystihující jeho charakter i ráz okolní krajiny. Moderní logo zlepší propagaci města především v oblasti cestovního ruchu.

Město Náchod má nový vizuál, novou moderní značku
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

„Nová značka odkazuje jednoznačně na tisíciletá bohatství, která tento kraj nabízí. Proto výběr barev padl na zelenou a modrou, které vystihují zeleň a vodstvo a vzájemně se spojují do výrazného písmene N. Tato Ikona současně znázorňuje členitý terén města, malebné kopce a údolí, plynoucí řeku Metuji. Tučné písmo logotypu reprezentuje pevné historické základy města a jeho dominantní postavení v regionu,“ vysvětluje starosta města Jan Birke.

Na podrobný grafický manuál nyní navazují další kroky, kterými bude např. výstavba nových webových stránek města a samozřejmě také implementace loga do písemností, tiskovin a dalších propagačních materiálů.

Už dnes je nové logo součástí videa, které dnes bylo představeno. „Nové propagační video představuje náchodský region v celé své kráse a pevně věříme, že se bude líbit nejen obyvatelům města, ale i turistům, kteří se k nám rádi vracejí a nebo na základě jeho zhlédnutí k nám zavítají poprvé,“ dodal starosta Jan Birke.

Video „Náchod branou do srdce Evropy“ ke zhlédnutí zde.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Město nakoupilo protipovodňové pytle

16:26 Liberec: Město nakoupilo protipovodňové pytle

V červnu 2025 postihla obec Dalešice na Jablonecku přírodní katastrofa v podobě přívalové povodně.