Město Ostrov se vypořádalo se sněhem v okolí Starého náměstí

08.01.2017 6:31 | Zprávy
autor: PV

Sněhová nadílka, která pokryla město i okolí, zkomplikovala také dopravu a parkování především ve staré části Ostrova.

Město Ostrov se vypořádalo se sněhem v okolí Starého náměstí
Foto: Ostrov.cz
Popisek: Ostrov

Ve čtvrtek 5. ledna proto zasedl Městský štáb zimní údržby místních komunikací, který projednal možnosti řešení. Kalamitní stav v Ostrově vyhlášen nebyl. Vzhledem k aktuálním klimatickým podmínkám bylo stanoveno datum 8. ledna 2017 za závazné pro firmu Marius Pedersen, která ve městě zajišťuje zimní i letní údržbu, do kterého je potřeba odklidit sníh ze Starého náměstí a okolních ulic. „Pro uložení odhrnutého sněhu bylo určeno několik míst, kam jej firma Marius Pedersen za asistence Městské policie a odtahové služby pomocí vlastní techniky a dalších vozů externích firem odveze. Takový příval sněhu, jaký přišel v tomto týdnu, bohužel ve staré části města není kam odhrnovat,“ uvedl starosta Pavel Čekan. Místa pro deponie sněhu byla vymezena u zimního stadionu, na parkovišti u koupaliště, v areálu skateparku a v průmyslové zóny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: V Křimicích začala výstavba domu se čtrnácti byty

7:17 Plzeň: V Křimicích začala výstavba domu se čtrnácti byty

Město Plzeň pokračuje v systematickém rozšiřování svého bytového fondu.