Město chce prodat pozemky v České Lípě a přidružených obcích

20.11.2020 6:32 | Zprávy
autor: PV

Město Česká Lípa plánuje prodat pozemky v České Lípě, v Manušicích, Žizníkově a Vítkově u Dobranova. Případní zájemci o koupi uvedených pozemků mohou svůj zájem vyjádřit v e-mailu adresovaném Ing. Dagmar Švarcové, e-mail svarcova@mucl.cz a to do 30. listopadu 2020.

Město chce prodat pozemky v České Lípě a přidružených obcích
Foto: ceska-lipa.info
Popisek: Česká Lípa

Cena pozemků bude následně stanovena znaleckým posudkem, zájemci poté budou ze strany úřadu kontaktováni. O prodeji rozhodne zastupitelstvo města. Dotazy mohou zájemci směřovat také na Ing. Švarcovou, tel. 487 881 236.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…