Mladá Boleslav: Bazén v sokolovně čeká další etapa rekonstrukce

15.11.2018 13:47 | Zprávy
autor: PV

Plavecký bazén v sokolovně je zase o něco blíže realizaci. Rada města vybrala v pondělí zhotovitelskou firmu, která dlouho očekávanou rekonstrukci provede.

Mladá Boleslav: Bazén v sokolovně čeká další etapa rekonstrukce
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

 "Rekonstrukce bude stát necelých 33 milionů korun bez DPH a firma se zavázala zrealizovat ji za 259 dní, tedy necelých devět měsíců. Znamená to, že pokud vše půjde podle plánů a nevyskytnou se neočekávané komplikace, mohl by plavecký bazén v sokolovně začít po letních prázdninách fungovat," uvedl první náměstek primátora Jiří Bouška.

Nově zrekonstruovaný bazén bude sloužit například plaveckým oddílům k trénování, ocení ho především příznivci vlastního plavání, kteří nepotřebují využívat tobogány a další atrakce, jimiž disponuje městský bazén na Štěpánce.
"Jsme na jednu stranu opravdu rádi, že lidé využívají nový krytý bazén v daleko větší míře, než nám predikovaly i ty nejoptimističtější odhady. Nicméně to s sebou zároveň nese fakt, že plavecký areál kapacitně nestačí. Proto jsme se dohodli s TJ Sokol na pronájmu, rekonstrukci a znovuobnovení bazénu v budově sokolovny," upřesnil náměstek Bouška.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí ÚS

Co myslíte tím, že je třeba se vzepřít rozhodnutí ÚS ve věci cesty prezidenta na summit? Jak se dá rozhodnutí vzepřít?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Valdštejnova lipová alej bude kulturní památkou

22:09 Jičín: Valdštejnova lipová alej bude kulturní památkou

Rada města vyjádřila souhlas s návrhem od Národního památkového ústavu, aby jičínská lipová alej byl…