Mladá Boleslav: Divadlo až do konce roku hrát pro veřejnost nebude

29.11.2020 13:53 | Zprávy

V návaznosti na vývoj současné situace a s ním související protiepidemická opatření oznamuje vedení městského divadla Mladá Boleslav, že do 31. 12. 2020 se představení pro veřejnost konat nebudou.

Mladá Boleslav: Divadlo až do konce roku hrát pro veřejnost nebude
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Současný stav nepředpokládá náhlé zlepšení situace na stupeň číslo 2. Pokud by se tak do 12. prosince opravdu stalo, není v tak krátkém časovém úseku reálné bez řádného plánování začít hrát pro diváky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Už od vašeho vystoupení z vlády kritizujete ODS

Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha: Nová ubytovna ve Stodůlkách nabídne 44 ubytovacích jednotek

22:09 Praha: Nová ubytovna ve Stodůlkách nabídne 44 ubytovacích jednotek

Praha pokračuje v systematickém posilování sociální podpory pro obyvatele v tíživé situaci.