Mladá Boleslav: Informace o plánovaném uzavření psího parku není pravdivá

25.05.2024 7:04 | Tisková zpráva

V minulém týdnu se na plotě psího parku nedaleko polikliniky Modrá hvězda objevila cedule s informací, že město uvažuje o zrušení tohoto areálu.

Mladá Boleslav: Informace o plánovaném uzavření psího parku není pravdivá
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

Údajným důvodem mají být nezodpovědní pejskaři, kteří nechávají své psy štěkat, a rušit tak okolní obyvatele. Informace není v žádném případě pravdivá, autor této cedule neoprávněně píše jménem statutárního města, a navíc zneužil znak Mladé Boleslavi.

"V tuto chvíli zvažujeme právní kroky, kterými bychom se proti podobným případům mohli bránit," uvedl primátor města Jiří Bouška. Dodal také, že na žádost pejskařů město do parku instalovalo další osvětlení a v nedávné době bylo kompletně opraveno oplocení parku.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Letecká akce Open Skies for Handicapped už zítra

13:05 Hradec Králové: Letecká akce Open Skies for Handicapped už zítra

Tuto sobotu se na hradeckém letišti bude konat oblíbená akce Open Skies for Handicapped, kterou pořá…