Mladá Boleslav: Instalace nové lávky přes Klenici začala

18.09.2019 13:59 | Zprávy
autor: PV

Stavební firma začala v tomto týdnu s instalací nové lávky přes Klenici ve Svatovítské ulici, která představuje důležitou spojnici mezi autobusovou zastávkou v Nádražní ulici a nedalekou 4. základní školou.

Mladá Boleslav: Instalace nové lávky přes Klenici začala
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

V případě, že nenastanou nečekané problémy, má být stavba dokončena ještě před koncem září. Původní lávku, která již byla v havarijním stavu, muselo město na jaře nechat odstranit.

Termín dokončení byl původně plánován do konce prázdnin, ale nakonec se oproti předpokladu trošku protáhl, protože padlo rozhodnutí udělat lávku s větší nosností.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Nezávislost

Co se stalo s vaší nezávislostí a nestranností? Proč se najednou pasujete do lídra opozice? Jak chcete stmelovat společnost, což jste sliboval, když jste se začal dost razantně stavět na jednu stranu? Pro mě je to zklamání, i když jinak si podle mě vedete 100 krát líp než třeba Zeman

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Město nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu rodinných domů

7:17 Sokolov: Město nabízí k prodeji pozemky pro výstavbu rodinných domů

Město Sokolov nabízí k prodeji 2 zasíťované stavební pozemky v ulici Vítězná o rozloze 987 m2 a 1003…