Mladá Boleslav: Instalace nové lávky přes Klenici začala

18.09.2019 13:59 | Zprávy

Stavební firma začala v tomto týdnu s instalací nové lávky přes Klenici ve Svatovítské ulici, která představuje důležitou spojnici mezi autobusovou zastávkou v Nádražní ulici a nedalekou 4. základní školou.

Mladá Boleslav: Instalace nové lávky přes Klenici začala
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

V případě, že nenastanou nečekané problémy, má být stavba dokončena ještě před koncem září. Původní lávku, která již byla v havarijním stavu, muselo město na jaře nechat odstranit.

Termín dokončení byl původně plánován do konce prázdnin, ale nakonec se oproti předpokladu trošku protáhl, protože padlo rozhodnutí udělat lávku s větší nosností.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž každoročně vypravuje dvě až tři desítky sociálních pohřbů

16:09 Kroměříž každoročně vypravuje dvě až tři desítky sociálních pohřbů

Lidem, kteří nemají blízkou osobu, schopnou či ochotnou vypravit pohřeb, je podle zákona povinno vyp…