Mladá Boleslav: Jednání s představiteli obchodních center o bezpečnosti

14.09.2020 9:15 | Zprávy
autor: PV

Mladoboleslavská radnice zahájila dialog s představiteli vybraných místních obchodních center a hypermarketů. Na magistrátu se s vedoucími Kauflandu, Bondy a Olympia centra sešel náměstek primátora Robin Povšík.

Mladá Boleslav: Jednání s představiteli obchodních center o bezpečnosti
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

S ním byli přítomni i ředitelé městské i státní policie a vedoucí odboru bezpečnosti. "Obchodní centra jsou místem, kde dochází k častým bezpečnostním incidentům a koncentraci osob vykonávajících přestupkovou činnost. Už v minulosti se podařilo přijmout účinná opatření v Bondy centru, které je nyní bezpečné. Minimální problémy má Olympia, intenzivně se ale musí řešit Kaufland," uvedl náměstek Povšík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Eurozóna

I kdyby všechny sousední nebo okolní země přijaly Euro, na a co? Proč by to měl být pro nás nějak rozhodující nebo směrodatné? Jsme přeci snad pořád samostatný suverénní stát. Ať si ho Maďarsko klidně přijme, má ho třeba i Slovensko a ovlivnilo nás to nějak? Podle mě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Oprava zdi, zábradlí a osvětlení na nábřeží

19:06 České Budějovice: Oprava zdi, zábradlí a osvětlení na nábřeží

Uzavírka nábřeží Jindřicha Libraria, od dřevěné lávky až po Hroznovu ulici, je plánována do 9. červe…