Mladá Boleslav: Město chce získat od státu pozemek pod kulturním domem

20.08.2019 14:00 | Zprávy
autor: PV

Město Mladá Boleslav dlouhodobě usiluje o získání pozemku pod Domem kultury, který je v majetku státu, do svého majetku. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nyní nabízí pozemky pod Domem kultury a v jeho okolí za kupní cenu ve výši 9 868.000 Kč.

Mladá Boleslav: Město chce získat od státu pozemek pod kulturním domem
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Jak uvedl primátor Raduan Nwelati, rada města 19. srpna pověřila představenstvo městské společnosti Kultura města Mladá Boleslav sdělilo ÚZSVM, že má zájem o tyto pozemky a zahájilo jednání o ceně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rovnocenné partnerství

Dobrý den. Myslíte, že EU stojí o partnerství s kýmkoliv a jde jí o rozvoj? Podle mě tomu její kroky nenasvědčují. Druhá otázka je, jestli někdo stojí o Evropu, která zaostává a může si za to sama svou politikou, kdy chce asi spasit svět, což je líbivé, ale absolutně nemyslí na své občany.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo pokračuje v modernizaci škol

22:41 Znojmo pokračuje v modernizaci škol

Město Znojmo pokračuje v systematickém rozvoji svých škol. Rada města schválila další projekty, kter…