Mladá Boleslav: Městské divadlo stále patří mezi republikovou špičku

11.01.2023 16:43 | Tisková zpráva

Přestože divadelní sezóna je teprve v polovině, je konec kalendářního roku pravidelně spojen s bilancováním. Loňský rok byl pro Městské divadlo Mladá Boleslav po dvou "covidových" letech konečně ve znamení návratu k normálu.

Mladá Boleslav: Městské divadlo stále patří mezi republikovou špičku
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

"Divadlo vloni sehrálo 309 představení a cestu si do něj našlo 74 tisíc diváků. Přestože ještě nejsme zpátky na číslech před pandemií, i tak máme obsazenost 88 %, což nás řadí mezi trojici nejúspěšnějších divadel v republice," uvedl náměstek primátora Daniel Marek, který má v gesci i kulturu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Mnichov

Pane doktore, rád bych si ujasnil váš postoj k české otázce a k Benešovým dekretům. Několikrát jste přidal rovnítko mezi Mnichovem a postojem některých reprezentantů bývalé opozice ve vztahu k Ukrajině. Prosím o vysvětlení. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 2: Riegrovy sady se zklidní a přibudou v nich sportoviště

22:05 Praha 2: Riegrovy sady se zklidní a přibudou v nich sportoviště

Nová koncepce parku Riegrovy sady, kterou městská část v září představila veřejnosti, přináší první …