Mladá Boleslav: Na koncertě kapel Seven a Barbecue se vybralo 20 663 korun na dětské centrum

27.09.2015 10:34 | Zprávy

Celkem 20 663 Kč darovali návštěvníci pátečního charitativního koncertu na Staroměstském náměstí ve prospěch Dětského centra v Mladé Boleslavi. Odměnou jim byl nejen příjemný pocit, že přispěli na dobrou věc, ale i příjemný zážitek v podobě koncertu bluegrassové kapely Barbecue a následně rockové kapely Seven.

Mladá Boleslav: Na koncertě kapel Seven a Barbecue se vybralo 20 663 korun na dětské centrum
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Odpolední vystoupení skupiny Barbecue s lídrem Jiřím Šubrem nabídlo desítkám přítomných diváků příjemnou pohodu i svižnou a suverénní muziku s řadou pěkných instrumentálních momentů i vlídným humorem. Hned od počátku akce také byly po pódium připevněny krásné kresby žáků ZUŠ Mladá Boleslav, na kterých vyjádřily své představy a motivy dětí z dětských domovů. Své finanční příspěvky mohli diváci předávat rovnou do skleněného boxu pod pódiem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Letní měsíce využila Astra k modernizaci elektroinstalace

19:06 Zlín: Letní měsíce využila Astra k modernizaci elektroinstalace

V letních měsících prošla rozsáhlou rekonstrukcí elektroinstalace v hlavní budově Domu dětí a mládež…