Mladá Boleslav: Náměstek primátora Marek přijal návštěvu z Pezinku

20.03.2019 13:59 | Zprávy
autor: PV

Náměstek primátora Daniel Marek přijal v úterý 19. března na radnici náměstkyni primátora Pezinku Márii Wagingerovou a zástupce ředitele 6. ZŠ Lukáše Krejčíka.

Mladá Boleslav: Náměstek primátora Marek přijal návštěvu z Pezinku
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Představitelka partnerského města, která má v Pezinku na starosti školství, sociální oblast a kulturu, navštívila Mladou Boleslav i se skupinou slovenských pedaogů, kteří vyučovali několik hodin na 6. ZŠ ve slovenštině. Naopak skupina učitelů ze 6. ZŠ již tradičně odjíždí do partnerské školy v Pezinku, aby zde zajistila několik vyučovacích hodin v českém jazyku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…