Mladá Boleslav: Nové vozy Škoda Kodiaq zlepší mobilitu policistů

24.07.2021 20:55

Tři zbrusu nové vozy Škoda Kodiaq získali ve čtvrtek 22. července odpoledne policisté z Mladoboleslavska. Dva z nich budou sloužit na odděleních Policie České republiky přímo v Mladé Boleslavi, jeden přijde na obvod v Bělé pod Bezdězem.

Mladá Boleslav: Nové vozy Škoda Kodiaq zlepší mobilitu policistů
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Z celkové dodávky 36 nových vozů pro středočeskou policii tak jde o velmi podstatný počet nových automobilů, který skončí v mladoboleslavském regionu. To si pochvaloval náměstek primátora Mladé Boleslavi Robin Povšík, který za město dlouhodobě komunikuje s ministerstvem vnitra a v uplynulých letech se mu ve spolupráci s ministrem Janem Hamáčkem podařilo pro zdejší region získat moderní techniku pro hasiče a nyní i policisty.

"V brzké době dostanou zdejší policisté ještě jeden nový Kodiaq, v podzimním období to budou vozy Škoda Scala v policejní úpravě," uvedl náměstek primátora Povšík, který se po slavnostním předávání vydal s ministrem vnitra Janem Hamáčkem na ředitelství územního odboru Mladá Boleslav, kde s krajským policejním šéfem generálem Václavem Kučerou a plukovníkem Markem Jiroušem jednali o rozšíření služeb Policie ČR ve zdejším regionu.

"Máme plán, jak lidem držícím zbraně usnadnit komunikaci s policií. Příští týden ho představím vedení města a pokud se dohodneme, od září bude v Mladé Boleslavi fungovat nová služba," doplnil náměstek Robin Povšík.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Příbram: Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní

12:59 Příbram: Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní

Zcela nejpřirozenějším lidským pohybem je chůze. Aniž bychom o tom přemýšleli, nachodíme denně při b…