Mladá Boleslav: Oprava silnice v Bezděčíně omezí také dopravu

13.10.2019 19:27

V pondělí 14. října startuje v Bezděčíně oprava komunikace po uložení inženýrských sítí. V souvislosti s těmito stavebními pracemi bude také platit uzavírka provozu. Úplná uzavírka na křižovatce ulic Pražská a Bezděčínská bude platit od 14. října do 15. listopadu, v samotné Pražské ulici od zmíněné křižovatky s Bezděčínskou pak bude uzavírka až do 15. prosince. Tato dopravní omezení ovlivní také hned několik autobusových linek MHD.

Mladá Boleslav: Oprava silnice v Bezděčíně omezí také dopravu
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Kvůli uzavírkám v Bezděčíně musí od pondělí 14. října lidé, kteří využívají městské autobusové dopravy, počítat s komplikacemi hned na několika linkách. Tato uzavírka omezí linky 40, 41 a 42, a to až do 15. listopadu.  Zmíněné linky budou rozděleny a vynechají některé zastávky na své trase. Pro linku 40 bude v provozu náhradní linka, která bude obsluhovat příměstské oblasti Bezděčín, Dubce a Podchlumí. Linka bude zcela zdarma a pojede následující trasou: Městský stadion, Václava Klementa, Na Výstavišti, Staroměstské náměstí, Podolec, Dubce, Na Hejtmance, Podchlumí, Bezděčín, rozcestí (dočasná zastávka),

Linka 40

Trasa: do zastávky Staroměstské náměstí pojede po své trase, dále pojede ulicí Nádražní, Vinecká a Bezděčínská do zastávky Chrást, odkud pojede dále po své trase zastávkou Na Sahaře a Sahara, Náměstí a dále až do zastávky Autobusové stanoviště.

Vynechané zastávky: Podolec, Mileny Hážové, Podchlumí, Letecké muzeum, Na Hejtmánce, Bezděční rozc.

Linka 41

Trasa: linka bude začínat zastávkou Bezděčín, rozcestí a bude pokračovat po své trase až na konečnou do Zalužan. V opačném směru bude končit také na zastávce Bezděčín, rozcestí.

Vynechané zastávky: Sahara, náměstí, Na Sahaře, Chrást

Linka 42

Trasa: po své trase pojede až do zastávky Staroměstské náměstí, poté jede ulicí Pražská do zastávky Podolec (náhradní zastávka), dále ulicí Pražská do Bezděčína.

Vynechané zastávky: Pod Hradem, Akuma, Čejetičky, most, Neuberk rozc., Na Sahaře, Chrást

Podrobnosti o uzavírce a dále o náhradní dopravě naleznete ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třinec: TRIA slaví 25 let

21:49 Třinec: TRIA slaví 25 let

Plná elánu a chuti do života je Třinecká obchodní akademie informačních technologií a veřejné správy…