Mladá Boleslav: Opravy ve sportovní hale se protáhnou do konce léta

22.06.2018 11:30 | Zprávy

V městské sportovní hale pokračují stavební práce při rekonstrukci druhého podlaží, kde vzniká ubytovna pro sportovce. Původně mělo být hotovo do konce července, ale stavební firma požádala o prodloužení do konce srpna.

Mladá Boleslav: Opravy ve sportovní hale se protáhnou do konce léta
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

"Důvodem byly zjištěné statické problémy při odbourávání balkonů a měnili jsme skladbu střechy, přes kterou vede úniková cesta. Takže k tomu je nutné i získat stanoviska statika a hasičů," řekl Ondřej Rameš, ředitel Městské společnosti sportovní a rekreační areály, který se na stavbě setkal i s náměstkem primátora Jiřím Bouškou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Už od vašeho vystoupení z vlády kritizujete ODS

Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nové Město nad Metují: V hlavní roli smích

16:09 Nové Město nad Metují: V hlavní roli smích

Už v neděli 14. září 2025 začne v Novém Městě nad Metují 47. ročník Festivalu české filmové komedie.