Mladá Boleslav: Pivní slavnosti September fest budou opět 6. září

24. 7. 2013 7:33

V září se již potřetí můžete těšit na pivní slavnosti. Akce pod názvem September fest se uskuteční v pátek 6. září od 15 hodin na Krásné louce. Společnost Pivovary Lobkowitz – Klášter představí přes 16 druhů piv - Lobkowicz, Rychtář, Ježek, Merlin, Platan, Černá hora a Vysoký Chlumec. Kromě stánků s pivem zde najdete i občerstvení s nealkoholickými nápoji a spoustou dobrého jídla.

Mladá Boleslav: Pivní slavnosti September fest budou opět 6. září
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav
reklama

"Jsem rád, že se z toho stala již oblíbená a tradiční akce. Stále ji ovšem chceme také vylepšovat, aby všichni návštěvníci byli spokojení," řekl náměstek primátora Daniel Marek.

Pořadatelé pamatovali i na děti, pro které jsou určeny nafukovací atrakce i stánky s dárky. K dobrému jídlu a pití vás bude bavit taneční skupina Premiér, Jazz Paluba z Mnichova Hradiště a Petr Novák Revival Band. Dále se představí mažoretky Pomněnky a Fit studio Gábina. Kulturní program zakončí revivalová kapela Abba CZ. Jejich show je podtržena nejen skvělými kostýmy, ale i perfektní taneční choreografií. Programem vás bude provázet moderátor Zdeněk Vranovský. Na organizaci a zajištění bezproblémového průběhu celé akce se bude podílet Kultura města Mladá Boleslav, společnost Compag, městská policie a další instituce. Jako i v předešlých ročnících i letos je vstupné zdarma.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mb-net.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihlava: V areálu Český mlýn se v pondělí začne stavět pumptrack

20:23 Jihlava: V areálu Český mlýn se v pondělí začne stavět pumptrack

Na staveništi začnou od pondělí 1. března platit bezpečnostní opatření. Město prosí kolemjdoucí, aby…