„Jsem velmi rád, že se podařilo tento záměr uskutečnit v takovém rozsahu. Rád bych školám nabídl v příštích letech navýšení úvazků školních psychologů. Jsem přesvědčen, že cesta zpět není. Školy mají především vzdělávat, ale kvalitně vzdělávat jde pouze v dobré atmosféře školy a pracovníků. A protože do škol přichází čím dál více dětí se specifickými potřebami, je třeba učitelům pomoci. Zároveň i současné děti jsou zatíženy domácími problémy a atmosférou, která se může přenášet do školy. Často i v jiné podobě, smutné a neuspokojené dítě z domova může ve škole rebelovat a šikanovat druhé. Jde o to rozkrýt problémy a najít to nejlepší řešení pro dítě. Zpravidla se uleví všem zúčastněným stranám.," řekl náměstek primátora Daniel Marek.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


