Mladá Boleslav: Přívaly bahna zaplavily Josefodolskou ulici v Debři

18.06.2016 12:32 | Zprávy
autor: PV

Velmi nepříjemnou noc ze čtvrtka na pátek mají za sebou obyvatelé Josefodolské ulice v Debři. Spláchnuté bahno a kamení z pole skončilo na silnici, chodnících, v zahradách a v domech. Již v noci strážníci městské policie spolu s hasiči, pracovníky a technikou společnosti Compag a Správou komunikací, řešili vzniklou situaci závozem povodňových pytlů a odvozem naplavenin. Během noci bylo vyvezeno více jak 50 tun bláta a kamení. V ranních hodinách pak v dalším úklidu pokračovaly kropice i zametací vozy.

Mladá Boleslav: Přívaly bahna zaplavily Josefodolskou ulici v Debři
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Občané začali hlásit městské policii kolem 22:30, že se jim voda a bahno valí na domy, že dvory již mají zatopené a voda teče do sklepů. Vzhledem k tomu, že zde hlídka městské police prováděla kontrolu, tak již v době oznámení věc řešila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Jak si můžou být všichni rovni?

To přeci není pravda. Vy máte imunitu, my ne. Já nechápu proč? Hlavně když se vůbec nemusí vztahovat na to, co říkáte třeba ve sněmovně nebo na vaše činy spojené s funkcí politika. Kde je spravedlnost a rovnost? Já ji teda nevidím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Ovzduší ve městě zůstává ve skvělé kondici

16:21 Ostrava: Ovzduší ve městě zůstává ve skvělé kondici

Kvalita ovzduší na území krajského města je nadále na skvělé úrovni.