Mladá Boleslav: September Fest bude v sobotu 5. září

03.09.2015 20:51

Na letošním September Festu budou moci milovníci zlatavého moku piva ochutnávat z nabídky 40 druhů piv, které potečou z 50 píp. Pivní slavnosti se konají již v sobotu 5. září na Krásné louce v Mladé Boleslavi od 12 hodin do večera. Vstup, parkování i možnost dopravy linkou MHD bude zdarma. Jak řekl náměstek primátora Daniel Marek, novinkou letošního roku proti předchozím ročníkům je jak přesměrování z původních pátečních termínů na sobotu, tak zvýšení téměř na dvojnásobek počtu druhů piv, které zde bude možné ochutnat.

Mladá Boleslav: September Fest bude v sobotu 5. září
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Novinkou bude i propojení této akce s oslavami 20. výročí Rádia Signál, které zde bude mít také svůj program. Pořadatelem pivních slavností je město Mladá Boleslav a Kultura města Mladá Boleslav ve spolupráci s dalšími městskými společnostmi a partnery. V programu se v průběhu odpoledne a večera představí kapely Pavel Sedláček a Mefisto, Vaťák – Kabát Revival, Kamelie, Pavel Vohnout „Kyklop“.

V doprovodném programu jsou připraveny pivní soutěže pro dospělé, atrakce a soutěže pro děti, oldies diskotéka i vyhlášení soutěže Kutil a zahrádka roku Rádia Signál. Kromě piva je pro návštěvníky připravena bohatá nabídka studeného i teplého občerstvení.

„Pořád to bereme jako rodinnou akci, nejenom jako pití piva, ale aby si v odpoledních hodinách našly zábavu celé rodiny,“ řekl náměstek Marek.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Břeclav: Vedení města představilo své plány

21:14 Břeclav: Vedení města představilo své plány

V pátek 7. prosince bylo na tiskové konferenci oficiálně představeno programové prohlášení rady měst…