Mladá Boleslav: Stavba podzemní části volnočasového areálu začne v příštím týdnu

10.11.2013 6:51 | Zprávy

V příštím týdnu začne stavba podzemní části volnočasového areálu na Staroměstském náměstí. V pondělí se začne oplocovat staveniště v prostoru před domácími potřebami, poté bude následovat zaměření a ve středu mají začít výkopové práce.

Mladá Boleslav: Stavba podzemní části volnočasového areálu začne v příštím týdnu
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Nejdříve je nutné vyhloubit zásobovací šachtu z povrchu do podzemí, která bude ústit právě v prostoru staveniště. Bude zde umístěn i kontejner, do něhož se bude ukládat vytěžení zemina. Stavba by neměla zásadním způsobem omezovat dopravu na náměstí, ale je potřeba, aby řidiči projížděli kolem staveniště opatrně.

Vybraná firma tuto investici v hodnotě 16,8 mil. včetně DPH má stihnout do konce března 2014. .Podobně jako další projekty v rámci Integrovaného plánu rozvoje města v historické části, které jsou spolufinancovány z evropských fondů, bude 85 procent uznatelných nákladů hrazeno z EU, zbylou část zaplatí město ze svého rozpočtu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mb-net.cz

Tomio Okamura byl položen dotaz

Preferenční hlasy

Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Na Lesním hřbitově vzniklo pietní místo pro rodiče po ztrátě miminka

7:46 Zlín: Na Lesním hřbitově vzniklo pietní místo pro rodiče po ztrátě miminka

V centrální části zlínského Lesního hřbitova je od pondělí 13. října pietní místo určené rodičům, kt…