Letošní provoz hnědé linky, kterou zajišťuje Dopravní podnik Kněžmost, ale bude s řadou úprav. Většina spojů pojede v jiných časech, ráno o něco později - zájemci si tak mohou přispat, večer naopak o něco dříve. V pracovní dny pojede linka od pondělí do pátku vždy podle stejného jízdního řádu. Jiný provoz, který měla vždy v pondělí, už nebude existovat. Jízdní řád se výrazně zjednodušuje a po celé léto pojede autobus každý den stejně, o víkendech navíc i z Mladé Boleslavi.
Od soboty 1. června jezdí turistický autobus jen v sobotu, od 29. června pak až do začátku září každý den bez omezení. Trasa hnědé linky se nemění, z Mladé Boleslavi a Kosmonos na Mnichovo Hradiště a dále do Bosně, Kněžmostu, Branžeže, Libošovic nebo k hradu Kost. Svoji trasu končí už tradičně na soboteckém náměstí, kde je zajištěn přestup na další turistické linky po Českém ráji. Na této lince se platí jízdné pouze v hotovosti při nástupu do autobusu.
Jízdní řád ZDE
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV