Mladá Boleslav: Týden s armádou začíná v pondělí

26.11.2012 6:30 | Zprávy
autor: mb-net.cz

Letos se už pošesté koná ojedinělá prezentační akce Armády České republiky a dalších složek resortu Ministerstva obrany nazvaná Týden s armádou.

Mladá Boleslav: Týden s armádou začíná v pondělí
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Tato akce v příštím týdnu (od 26. listopadu do 2. prosince) zavítá i do Mladé Boleslavi. „Prostřednictvím této aktivity chceme občanům a především mládeži nabídnout možnost nahlédnout pod pokličku běžného pracovního života našich vojáků, a to jak u nás doma, tak v zahraničních misích,“ říká Petr Ballek, projektový manažer z odboru komunikace a propagace Ministerstva obrany ČR. V pondělí bude akce zahájena v městské sportovní hale soutěží družstev základních škol.

- V pondělí 26.11. ve sportovní hale, U stadionu.

V hale sportovně zábavnou soutěž pro školáky " Kdo si hraje nezlobí" od 9 do 12 hodin

Před halou bude k vidění vojenská technika a speciální mobilní jednotka ATOS z Ústřední vojenské nemocnice v rámci projektu Armáda dává naději, jehož cílem je získat potenciální dárce kostní dřeně a také výstava fotografií, která s touto akcí souvisí.

- V úterý 27.11. v rámci Branného dne a Dne otevřených dveří na gymnáziu Dr. Pekaře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Strategickému podnikatelskému parku dali zastupitelé zelenou

22:05 Cheb: Strategickému podnikatelskému parku dali zastupitelé zelenou

Zastupitelé stvrdili partnerství formou společného podniku se Státní investiční a rozvojovou společn…