Důvodem je práce těžké techniky, která bude provádět demontáž provizorního mostu, osazení nových konstrukčních celků a mostu. Po dobu jeřábnických prací, prováděných nad koridorem pro pěší, budou pracovníci stavební firmy regulovat průchod pod mostem. Toto omezení je nutné kvůli bezpečnosti chodců, průchod bude vždy zadržen maximálně na 15 minut. S tím souvisí i další krátkodobé dopravní omezení, zapřičiněné průjezdem těžké techniky na stavbu.
Konkrétně jde o obrovský autojeřáb s nosností 300 tun, kterému bude umožněn průjezd v pátek 6. července v době od 5:30 a 6:00 hodin, v tento čas bude platit ve Viničné ulici úplná uzavírka v úseku od ulice Pražská brána po Zahradníkovu. Dopravu bude na místě řídit městská policie, jeřáb totiž touto ulicí pojede v protisměru. Ve stejný den se bude jeřáb kolem osmé večer touto trasou opět vracet. Po celý pátek zde bude z tohoto důvodu platit také zákaz parkování, aby mohl autojeřáb bez problémů projet.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Už od vašeho vystoupení z vlády kritizujete ODS
Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?
Další články z rubriky

22:09 Praha: Nová ubytovna ve Stodůlkách nabídne 44 ubytovacích jednotek
Praha pokračuje v systematickém posilování sociální podpory pro obyvatele v tíživé situaci.