Mladá Boleslav: V nemocnici byl zrušen zákaz návštěv

12.02.2013 21:30 | Zprávy
autor: mb-net.cz

Od úterý 12. února mohou lidé opět navštěvovat v nemocnici své blízké. Zákaz návštěv, který trval tři týdny, je zrušen. Přesto však všechny, kdo půjdou do nemocnice na návštěvu, vedení nemocnice žádá, aby v případě, že se necítí dobře, svůj krok zvážili.

Mladá Boleslav: V nemocnici byl zrušen zákaz návštěv
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

„Zároveň žádáme, aby blízcí našich pacientů respektovali pokyny personálu. Chřipková a respirační onemocnění jsou sice v tuto chvíli na ústupu, nicméně se stále ještě vyskytují ve zvýšeném počtu a je naší povinností chránit zdraví pacientů i personálu,“ dodala Kamila Hamáčková z Klaudiánovy nemocnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Rychlé šípy pomohly mamince dvou hokejistů

10:44 Jihlava: Rychlé šípy pomohly mamince dvou hokejistů

Dvanáctiletí kluci žijí hokejem a jejich maminka dělá všechno pro to, aby o svůj sen nepřišli ani ve…