Mladá Boleslav: V roce 2025 bylo dokončeno 12 projektů ITI

11.12.2025 22:43 | Tisková zpráva
autor: PV

Během kalendářního roku 2025 bylo úspěšně dokončeno 12 projektů spolufinancovaných z Integrovaných teritoriálních investic (ITI) Mladá Boleslav. Celková finanční podpora činí 131 milionů korun. „Děkuji všem, kteří se na této agendě podílejí. Společnými silami pomáháme celému Mladoboleslavsku. Nejedná se pouze o výsledek letošní práce, ale zahrnuje i mnohaleté dřívější přípravy. Věnujeme úsilí i dalším projektům, které máme rozpracované,“ řekl primátor statutárního města Mladá Boleslav Jiří Bouška, který má tuto gesci na starosti.

Mladá Boleslav: V roce 2025 bylo dokončeno 12 projektů ITI
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Mladoboleslavská aglomerace je v období 2021-2027 jednou ze třinácti podporovaných oblastí v České republice a vedle Mladé Boleslavi zahrnuje i dalších 62 obcí. Celkem se v rámci ITI Mladá Boleslav v kalendářním roce dokončilo 12 projektů s celkovou finanční podporou přes 131,4 milionu korun z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). 

Dokončené projekty v kalendářním roce 2025 (v závorce žadatel):

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Unikátní dětské hřiště Adventure Playground je první v kraji

16:09 Frýdek-Místek: Unikátní dětské hřiště Adventure Playground je první v kraji

Dobrodružné dětské hřiště Adventure Playground finančně podpořilo také samo město. Vstup je zdarma, …