Mladá Boleslav: Ve Věnci budou bydlet studenti Škoda Auto vysoké školy

21.09.2020 6:32 | Zprávy
autor: PV

Hotel Věnec bude sloužit mladým lidem. Boleslavský magistrát a zástupci ŠKODA AUTO Vysoké školy se domluvili, že zde bude možnost ubytování pro studenty.

Mladá Boleslav: Ve Věnci budou bydlet studenti Škoda Auto vysoké školy
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

„ŠKODA AUTO Vysoká škola slaví v těchto dnech 20 let činnosti. Za tuto dobu si vysoká škola vydobyla pevné místo v životě Mladé Boleslavi – přivádí do města mladé lidi z celé republiky i ze zahraničí a tím přispívá k jeho rozvoji, vzdělanosti i k společenskému dění. Jsem velmi rád, že do dalšího dvacetiletí budeme vstupovat s posílenou ubytovací kapacitou pro naše studentky a studenty. Smlouva se statutárním městem Mladá Boleslav o využití bývalého hotelu Věnec jako vysokoškolské koleje je dobrým příkladem spolupráce vysoké školy a města a věřím, že nejen pomůže našim studentům řešit potřebu ubytování v Mladé Boleslavi, ale také přispěje k oživení Staroměstského náměstí a historického centra Mladé Boleslavi, které je krásně opravené a udržované, ale někdy postrádá trochu více mladistvé energie.“ Říká rektor ŠKODA AUTO vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Jazz Fest v Letním kině ovládly soubory z Litvínova, Žatce a Staré Boleslavi

20:33 Žatec: Jazz Fest v Letním kině ovládly soubory z Litvínova, Žatce a Staré Boleslavi

Výbornou atmosféru, ale hlavně skvělé hudební zážitky nabídl čtvrtý ročník Jazz Festu, který včera p…