Mladá Boleslav: Ve středu spustí provoz parkovací dům a změní se dopravní režim v celé lokalitě

02.01.2017 9:20 | Zprávy
autor: PV

Ve středu 4. ledna bude spuštěn do provozu nový parkovací dům automobilky Škody Auto ve Štefánikově ulici s kapacitou přes tisíc vozů. Auta budou vyjíždět jak do Štefánikovy ulice, tak na Severovýchodní tangentu. Zároveň bude spuštěna nová světelná signalizace na křižovatce Dukelské a Štefánikově ulice a dojde k velké změně dopravního režimu v celé přilehlé lokalitě.

Mladá Boleslav: Ve středu spustí provoz parkovací dům a změní se dopravní režim v celé lokalitě
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Změna se bude týkat více než deseti ulic v oblasti ohraničené ulicemi Jičínská, Dukelská, Laurinova a Jilemnického. Uvnitř této zóny již byly během prosince nainstalovány dopravní značky. Změnou dopravního značení zde dochází ke zjednosměrnění jednotlivých komunikací, které vyúsťují na sběrnou komunikaci v ulici Žižkova. Vzhledem k tomu, že ovšem ještě v závěru roku docházelo k úpravám a vylepšením celého režimu, dojde ještě k poslednímu jednání před spuštěním této změny v úterý 3. ledna. Na základě informací a rozhodnutí z této schůzky vydáme poté další upřesňující zprávu o nové podobě změny dopravního režimu v této lokalitě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.