Mnichovo Hradiště: U základní školy na Masarykově náměstí vyrostlo víceúčelové hřiště

14.06.2016 8:29 | Zprávy
autor: PV

Již dva týdny využívají žáci základní školy na Masarykově náměstí 244 nově vybudovaný běžecký ovál, pískoviště a doskočiště okolo nového hřiště, slavnostně otevřeného koncem loňského roku.

Mnichovo Hradiště: U základní školy na Masarykově náměstí vyrostlo víceúčelové hřiště
Foto: Wikipedia, autor ŠJů
Popisek: Mnichovo Hradiště. Ulice 1. máje, kostel sv. Jakuba.

Nedílnou součástí areálu je rovněž  oplocení včetně braňky, plochy zpevněné zámkovou dlažbou. Současně byly vysázeny dva jeřáby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

19:47 Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

Zastupitelé města Znojma schválili na svém červnovém zasedání poskytnutí několika významných dotací,…