Moravská Třebová: Na provoz technických služeb města bude dohlížet nově vzniklá dozorčí rada

15. 7. 2019 16:59

Valná hromada Technických služeb Moravská Třebová s.r.o. projednala a schválila změnu zakladatelské listiny společnosti, na základě které nově vzniká dozorčí rada. Cílem změny je stabilizace organizační struktury a zlepšení běžného chodu technických služeb coby servisní organizace města.

Moravská Třebová: Na provoz technických služeb města bude dohlížet nově vzniklá dozorčí rada
Foto: wikipedia
Popisek: Moravská Třebová, náměstí s radnicí

„Tento krok považuji za nezbytný, neboť nejsem jednak spokojený s výsledky činnosti vedení společnosti a nezaznamenal jsem ani větší snahu stávající situaci zlepšit. Tak jak vnímám současný stav města a mám zcela jasnou představu, jak by město mělo a mohlo vypadat, pak jsou Technické služby Mor. Třebová jedním z hlavních nástrojů, jak toho dosáhnout a já pevně doufám, že se to podaří. Mezi nejpalčivější problémy, které sleduji, patří údržba, ať už se týká budov, komunikací, zeleně, mobiliáře či obecně infrastruktury. Nezbývá tedy než si přiznat, že nás čeká hodně a hodně práce,“ vysvětluje starosta Tomáš Kolkop.

Mezi orgány společnosti Technické služby Moravská Třebová s.r.o. patří valná hromada coby jediný společník, jednatel a nově také dozorčí rada ve složení Tomáš Kolkop, Pavel Charvát, Petr Frajvald, Libor Štol a Jiří Bárta. Úkolem dozorčí rady bude dohlížet na realizaci podnikatelských aktivit, dohlížet na činnost jednatele, kontrolovat účetní uzávěrky a svolávat valnou hromadu, které bude podávat pravidelné zprávy o činnosti organizace. Délka funkčního období členů dozorčí rady byla stanovena na tři roky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uničov: Vítr během několika minut porazil 40 stromů

13:07 Uničov: Vítr během několika minut porazil 40 stromů

Krátce po jedné hodině v noci ve středu 21. srpna se městem prohnaly živly. Mimořádně silný vítr dop…