Most: Město bude s občany komunikovat chytře pomocí aplikace Mobilní rozhlas

26.08.2019 16:02

Město Most zavádí od 29. srpna 2019 novinku. Pro chytrou komunikaci s občany vybralo systém Mobilní rozhlas od brněnské společnosti Neogenia. Nejmodernější systém komunikace mezi občanem a samosprávou díky kterému budete vždy včas informováni o krizových situacích a tématech, které vás ve městě zajímají.

Most: Město bude s občany komunikovat chytře pomocí aplikace Mobilní rozhlas
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most

Co vás čeká?

Upozornění na strojní a blokové čištění, odstávky vody, uzavírky silnic, dotazy na vedení města, hlášení závad na nefunkční mobiliář, nepořádek, černé skládky, autovraky. Těšit se můžete na pravidelnou týdenní pozvánku na kulturní, sportovní a společenské akce a zajímavé zprávy z magistrátu formou newsletteru. To vše nadosah ruky. Aplikace Zlepšeme Česko-Mobilní rozhlas, přinese mnoho užitečných funkcí. Ocení je všichni, kteří chtějí být v obraze, zajímají se o dění v Mostě a také ti, kteří se rádi zeptají vedení města na nejrůznější dotazy a mají zájem se více zapojit do veřejného dění prostřednictvím dotazníkových průzkumů a anket. Registrace i služby Mobilního rozhlasu jsou zdarma.

Rychlý a pohodlný přístup ke všem informacím

Je to jednoduché, rychlé a efektivní! Most si od nového systému slibuje rychlejší, efektivnější a bezpečnější informování obyvatel a jejich vyšší zapojování do života ve městě. Každý uživatel si při registraci bude moci vybrat jednotlivé typy informací, o které má zájem. Vyzkoušejte ji ještě dnes! Zaregistrujte se přes formulář na webových stránkách a stáhněte si aplikaci. Začněte s námi komunikovat, nebo si nechte posílat užitečné informace. „Systém je připraven i na to, aby vyhodnotil, jaké části města se daná aktualita či výzva týká a zašle ji proto jen těm, kteří v dané lokalitě bydlí. Slibujeme si od toho zlepšení informovanosti občanů o veškerém dění v našem městě. Doufám, že i občané, tedy vy všichni, kteří čtete tyto řádky, novinku přivítáte,“ vysvětluje primátor města Mostu Jan Paparega.

Informace o dění ve městě pořád na dosah ruky z mobilu i tabletu

Při krizových situacích oceníte sms či hlasové zprávy, které vás budou ve správný moment informovat, ať jste kdekoliv. O dění a kulturních událostech se dozvíte včas díky moderní podobě e-mailů či aplikaci Zlepšeme Česko. Pomocí aplikace můžete hlásit černé skládky, poničený veřejný majetek, hledat ztracené věci. „Jednou z výhod zmiňované aplikace je možnost uspořádat anketu či provést dotazníkové šetření. Jednoduše a bez velké administrativy tak samospráva získá názory občanů a výsledky z anket budeme moci správně aplikovat například při jednáních Zastupitelstva či Rady města,“ dodává primátor.

Registrujte se zdarma ještě dnes

Zaregistrovat se můžete zdarma na webových stránkách www.mesto-most.mobilnirozhlas.cz a po stažení aplikace Mobilní rozhlas, kterou najdete v telefonu s Androidem i systémem iOS. Nebo vyplňte tištěný formulář, který doručíte na informační recepci budovy Magistrátu města Mostu v ulici Radniční 1, nebo do Turistického informačního centra, které sídlí vedle obřadní síně magistrátu.

reklama

autor: PV

Ing. Jana Bačíková, MBA byl položen dotaz

Proč vaše vláda postupuje tak nespravedlivě?

Proč, když se navyšují nějaké příspěvky – ať už na péči nebo třeba rodičovská, tak ne pro všechny, kterých se týká? Ještě ke všemu je navyšujete dost málo. A proč se nenavyšuje příspěvek i pro ty, co o potřebné pečují? A co platy v sociálních službách? Kdy ty budou adekvátní práci, kterou sociální p...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

22:31 Zlín optimalizuje příjmy, aby měl finanční prostředky pro další rozvoj

Statutární město Zlín realizovalo za poslední období řadu nepopulárních ekonomických kroků, které za…