Most se představí na veletrhu Holiday World jako Evropské město sportu

17.02.2015 12:09 | Zprávy
autor: mesto-most.cz

Zavítejte do Mostu. Poznejte ho jako Evropské město sportu. Vyzkoušejte něco z široké škály atraktivních sportovních nabídek. Zažijte Most na vlastní kůži, podívejte se na něj vlastníma očima. Tak bude letos lákat město Most potenciální návštěvníky do svého města. A posloužit tomuto účelu by měla i účast na veletrhu Holiday World v Praze ve dnech 19. až 22. února.

Most se představí na veletrhu Holiday World jako Evropské město sportu
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most

Veletrhu se Most účastní pravidelně. Letošní expozice bude zase jiná, než byly ty předchozí. Oděla se totiž do sportovního hávu. Na velkoformátových fotografiích proto bude lákat na tandemové seskoky, in-line dráhy, na závody tahačů nebo motorek na autodromu nebo na koňské závody na hipodromu. Ale stranou nezůstanou ani ostatní atraktivity našeho města a jeho okolí, jako jsou například Podkrušnohorské technické muzeum nebo Uhelné safari. Stánek nabídne návštěvníkům propagační materiály, kdo bude mít odvahu a zúčastní se vědomostního kvízu, získá dárky s motivem Mostu jako Evropského města Mostu. Ochuzeny nezůstanou ani chuťové buňky, neboť jsou připraveny ochutnávky regionálních výrobků, mezi něž patří hrušková biopálenka ze Zámeckých sadů Chrámce, ta se bude rozlévat ve čtvrtek a pátek, nebo pivo z minipivovaru Mostecký Kahan, které potěší milovníky hořkého moku v sobotu a neděli. Až do soboty zpestří mostecký stánek a pobaví návštěvníky veletrhu také loutkové představení místního Divadla Rozmanitostí s veselou hudební groteskou.

Středoevropský veletrh cestovního ruchu Holiday World v Praze letos probíhá  již po čtyřiadvacáté a koná se na holešovickém výstavišti. První dva dny, tedy čtvrtek a pátek 19. a 20. února jsou věnovány odborníkům v cestovním ruchu, víkend 21. a 22. února potom široké veřejnosti. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

19:47 Znojmo: Dotace zamíří do nemocnice, charity i dětské ordinace

Zastupitelé města Znojma schválili na svém červnovém zasedání poskytnutí několika významných dotací,…