Náchod: Na sídlišti u nemocnice přibyla parkovací místa

02.09.2017 6:34 | Zprávy

V minulém týdnu provedla firma BEZEDOS, s. r. o., na sídlišti u nemocnice závěrečnou úpravu nově vybudovaných parkovišť.

Náchod: Na sídlišti u nemocnice přibyla parkovací místa
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

Celkem 28 nových parkovacích míst bylo upraveno tryskovou metodou směsí kameniva a asfaltové emulze a již nyní přispívají ke zvýšení komfortu parkování pro obyvatel tohoto sídliště.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Jste hrdý na to, že nemáte nic společného s koalicí SPOLU

A na to, že kandidujete se SPD hrdý jste? Já měl vždy za to, že jste spíš pravicový a nepopulističtí, což SPD není. A když jste tak hrdý na to, že jste Svobodní, jak si vysvětlujete, že strana sama má tak málo voličů a nepřekračujete sami 5% hranici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Město opraví devět bytů pro seniory

10:23 Přerov: Město opraví devět bytů pro seniory

Radní schválili výběrové řízení na opravu devíti bytů v Domech s pečovatelskou službou Trávník, U St…