Náchod: Nové parkoviště v Sokolské ulici brzy ocení rodiče prvňáčků

24.08.2016 15:24 | Zprávy

Ulice Sokolská nedaleko centra Náchoda se během prázdnin proměnila k nepoznání. V průběhu července a srpna zde společnost SILVAGRO s. r. o. z Horních Rybníků vybudovala nové parkoviště a opravy se dočkaly také přilehlé chodníky.

Náchod: Nové parkoviště v Sokolské ulici brzy ocení rodiče prvňáčků
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

“Rád bych poděkoval i místním Sokolům. Díky jednání a vzájemné spolupráci jsme mohli prostor rozšířit a vzniklo tak celkem 18 parkovacích míst, která jsou v této lokalitě opravdu potřebná”, uvedl starosta Jan Birke během slavnostního otevření parkoviště v úterý 23. srpna, kterého se zúčastnil společně s místostarosty Pavlou Maršíkovou a Janem Čtvrtečkou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava chce rozšířit síť dobíjecích stanic pro elektro auta

16:09 Jihlava chce rozšířit síť dobíjecích stanic pro elektro auta

Město nabízí soukromým investorům pozemky pro vybudování dobíjecích stanic. Jedná se o lokality u ne…