Náchod: Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova

16. 8. 2019 15:03

V pondělí 19. 8. 2019 budou odfrézováním současného povrchu vozovky zahájeny práce na rekonstrukci povrchu v ulici Raisova, které potrvají do 31. 8. 2019.

Náchod: Rekonstrukce místní komunikace v ulici Raisova
Foto: Náchod
Popisek: Náchod
reklama

V termínu 20.–23. 8. 2019 budou probíhat práce na opravě krajnic. Po celý týden bude ulice Raisova průjezdná obousměrně a doprava bude usměrňována pracovníky stavby nebo dopravním značením.

V pondělí 26. 8. 2019 bude probíhat pokládka asfaltu v pravé jízdním pruhu ve směru jízdy od okružní křižovatky (OK) Čedok. Průjezd ulicí Raisova bude jednosměrný od OK Čedok k budově okresního soudu. Zároveň bude uzavřeno nové propojení ulic Raisova–Parkány pod železniční tratí. Odbočení od domu čp. 1817 a z ulice Janáčkova bude pouze vlevo směrem k okresnímu soudu. Z ulice Raisova nebude odbočení k čp. 1817 a do ulice Janáčkova omezeno.

V úterý 27. 8. 2019 bude probíhat pokládka asfaltu v levém jízdním pruhu ve směru jízdy od OK Čedok. Průjezd ulicí Raisova bude opět jednosměrný od OK Čedok k okresnímu soudu. Současně bude uzavřeno odbočení k čp. 1817 a do ulice Janáčkova. Z těchto komunikací nebude ani možné se na ulici Raisovu napojit. Odbočení z nového propojení Raisova-Parkány pod železniční tratí bude pouze vpravo směrem k okresnímu soudu, nebude možné jet vlevo směrem k Husovu sboru a rovně do ulice Janáčkova.

V termínu 28.–31. 8. 2019 budou probíhat dokončovací práce. POZOR! Po celou dobu prací, tj. od 19. do 31. 8., zde nebude možné využívat parkování pro autobusy, ani zde nakládat a vykládat cestující. Obyvatelé přilehlého domu čp. 1817 budou o průběhu prací předem informován.

Žádáme řidiče, aby při průjezdu ulicí Raisova dbali v následujících 14 dnech zvýšené opatrnosti a ve dnech 26. a 27. 8. se této ulici úplně vyhnuli.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvůr Králové nad Labem: Záměr bytové výstavby v lokalitě na Berlínku

9:15 Dvůr Králové nad Labem: Záměr bytové výstavby v lokalitě na Berlínku

Město Dvůr Králové nad Labem řeší nedostatek bytové zástavby ve městě. Protože v tuto chvíli nedispo…