Nový Jičín: Město staví nové zázemí pro návštěvníky Čerťáku

31.07.2019 21:49 | Zprávy
autor: PV

V Novém Jičíně se začalo budovat nové zázemí pro návštěvníky přírodního koupaliště Čerťák. Na břehu vodní nádrže do příštího roku vyroste kiosek s krytým posezením, sociální zařízení, sprchy a převlékací kabinky.

Nový Jičín: Město staví nové zázemí pro návštěvníky Čerťáku
Foto: Nový Jičín
Popisek: Nový Jičín

Půjde o dřevostavbu se sedlovou střechou. Náklady na stavbu se pohybují okolo sedmi milionů korun a město je v plné výši financuje z vlastních zdrojů. Ještě letos by město chtělo zahájit i práce na úpravě pláže. Na ně je v rozpočtu vyčleněn milion korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

Interpelace

Jak vám vláda bere možnost k interpelacím? To jde? Já měla za to, že je to jejich zákonná povinnost odpovědět, ústně či písemně. Pokud tomu tak není, co se s tím dá dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Kendeho vila prochází obnovou

16:21 České Budějovice: Kendeho vila prochází obnovou

Prvorepublikový rodinný dům v českobudějovické Otakarově ulici je aktuálně zakrytý sítěmi a lešením.