Nymburk: Vyjádření vedení města k budově hlavního nádraží

22.02.2019 17:57 | Zprávy
autor: PV

Vážení a milí Nymburáci, městem v posledních dnech hýbe otázka dalšího osudu budovy hlavního nádraží. Ani nám není samozřejmě lhostejný. Současně však musíme s prostředky města zacházet hospodárně a pečlivě zvažovat, které investice si Nymburk může dovolit.

Nymburk: Vyjádření vedení města k budově hlavního nádraží
Foto: red
Popisek: Nymburk

O to více je nutno uvést některé věci na pravou míru a připomenout tak chvíli, kdy se dala nádražní budova zachránit vcelku jednoduše, a to bez jakéhokoliv finančního dopadu na rozpočet města. Pro úplnost bychom rádi uvedli, že vlastník budovy ve svém dopise ze dne 6.3.2018 uvádí, že Správa železniční a dopravní cesty nadále upřednostňuje variantu novostavby, současně však uvádí, že „pokud bude město Nymburk nadále trvat na zachování původního objektu osobního nádraží a nebude ochotno tento objekt odkoupit, bude muset SŽDC opětovně zvážit variantu jeho rekonstrukce.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …