Olomouc: Ekojarmark přilákal stovky lidí

14.05.2012 19:41 | Zprávy
autor: olomouc.cz

Ekologické dny Olomouc jako již tradičně zakončil 1. máje Ekojarmark na Horním náměstí. Konal se tu již po dvaadvacáté a opět přilákal spoustu lidí zejména na stánky s rukodělnými výrobky, tradičními pochutinami či zábavou pro děti.

Olomouc: Ekojarmark přilákal stovky lidí
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Návštěvníci si zde mohli nakoupit ručně vyráběné šperky, oblečení, keramické výrobky i bytové doplňky, děti se vyřádily při navlékání vlastních korálků, malování na keramiku nebo si samy nechaly něco namalovat na obličej. Ti aktivnější mohli vyzkoušet jízdu zručnosti na motokárách, které zde půjčovalo Centrum Semafor.

Opět nechyběl ani hudební doprovod, například v podání skupiny Bandaband či Tomáše Kočka s orchestrem, v podvečer potom zahrály kapely Traband a Marshall Malinovsky.

Na letošní dvaadvacátý Ekojarmark dorazilo na 1500 návštěvníků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Zákon o podpoře bydlení

Tvrdíte, že stát bude prostřednictvím tohoto zákona podporovat jen ty nejzranitelnější. To je kdo přesně? A jak budete podporovat zbytek populace, co má problémy ufinancovat bydlení nebo si chtějí pořídit vlastní i třeba s cílem mít nějakou jistotu, aby si pak založili rodinu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bruntál: Měsíční lavička je prvním z unikátních fotopointů

16:21 Bruntál: Měsíční lavička je prvním z unikátních fotopointů

Vesmírná lavička na kopci mezi Vodárenským vrchem a sídlištěm Dolní v Bruntále je první z unikátních…