„Těší mne, že mohu osobně poznat představitele klubů seniorů, které v Olomouci odvádějí velmi dobrou práci. Rád se také postupně do některých klubů přijdu podívat, zajímá mě, jak tato společenství fungují a čemu se věnují,“ uvedl primátor Mirek Žbánek. Zdůraznil také pozitivní fakt, že Olomouc patří v České republice k městům s nejaktivnějšími seniory a s největším počtem fungujících seniorských klubů. „Zajímá nás, jaké podmínky mají v jednotlivých klubech seniorů, s případnými problémy se pokusíme pomoci,“ dodala náměstkyně Eva Kolářová. V následných krátkých prezentacích zazněla jak chvála, tak i stesky například nad tím, že v některých městských částech už nestačí kapacita klubů.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


