Olomouc: Podzimní sběrové soboty

14.08.2012 9:09 | Zprávy
autor: olomouc.cz

Odbor životního prostředí Magistrátu města Olomouce spolu s Technickými službami města Olomouce, a.s. organizují a zabezpečují „Podzimní sběrové soboty 2012“. Akce začíná v sobotu dne 15. září 2012 a končí v sobotu dne 24. listopadu 2012.

Olomouc: Podzimní sběrové soboty
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Občané našeho města tak mají možnost zbavit se nepotřebného kusového odpadu, který bývá často zcela chybně odkládán ke stanovištím na domovní odpad a tím se zbytečně zvyšují náklady na jeho odstranění. Kromě kusového odpadu, mezi který patří starý nábytek (skříně, sedačky, křesla, židle, koberce, linolea), použitý jedlý olej, domácí vyřazené elektrozařízení (ledničky, pračky, televizory, rádia, PC, zářivky apod.), zde občané mohou ukládat také drobný nebezpečný odpad (zbytky barev, obaly obsahující zbytky nebezpečných látek apod.) a organický odpad (listí, ořezané větvě), pro který bude určen samostatný kontejner. Zároveň bychom Vás chtěli informovat o možnosti odevzdání použitého textilu v rámci sběrových sobot i sběrových dvorů. Stavební odpady se při sběrových sobotách neodebírají.

Na každém stanovišti bude po celou dobu k dispozici obsluha, pracovník Technických služeb města Olomouce, a.s., který bude dohlížet na vlastní třídění a ukládání odpadu do kontejnerů.

Kontejnery budou na stanoviště přistaveny v sobotu od 8:00 hodin a ještě tentýž den, po 13:00 hodině, budou odvezeny. Důrazně žádáme naše spoluobčany, aby se odpadu zbavovali pouze v tomto vyhrazeném čase.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.