Olomouc: Úředními dny magistrátu jsou opět pondělí až čtvrtek

15.05.2020 14:05 | Zprávy
autor: PV

Otevírací hodiny jsou až na výjimky stejné jako před vypuknutím koronavirové krize. Současně ale i nadále platí preventivní pravidla, daná ministerstvem zdravotnictví, tedy například dodržování rozestupů či určitého počtu osob v místnosti.

Olomouc: Úředními dny magistrátu jsou opět pondělí až čtvrtek
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

V provozu je už i elektronický rezervační systém, s ohledem na vynucené přerušení agendy je ale nyní zahlcen na několik týdnů dopředu.

Budova magistrátu v Hynaisově ulici 10 je otevřena v úřední hodiny od pondělí do čtvrtku. V pondělí a ve středu jsou všechna pracoviště přístupná libovolným zájemcům, v úterý a ve čtvrtek jsou otevřena informační pracoviště v přízemí budovy a k jednání v kancelářích budou moci jen ti, kdo si schůzku domluví předem telefonicky. (V budově Hynaisova 10 sídlí tyto odbory: odbor dopravy a územního rozvoje, odbor informatiky a Smart City, odbor památkové péče, odbor majetkoprávní, odbor stavební, odbor životního prostředí, odbor městské zeleně a odpadového hospodářství, pokladna (odbor ekonomický), podatelna, správce objektů.)

Budova Namiro v Palackého ulici 14 je otevřena rovněž v úředních hodinách od pondělí do čtvrtku. Pracovníci magistrátu pouze u vstupu regulují počet osob, které jsou současně uvnitř objektu. (V budově Namiro najdou občané tyto odbory: odbor ekonomický, odbor dotačních projektů, odbor investic, odbor ochrany, odbor strategie a řízení, odbor školství, odbor živnostenský, oddělení zprostředkující subjekt ITI, pokladna (odbor ekonomický), oddělení evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů (odbor správních činností), oddělení personální a právní (odbor kancelář tajemníka), ověřování, Czechpoint)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Od září se na provizorní most vrátí auta i trolejbusy

20:33 Pardubice: Od září se na provizorní most vrátí auta i trolejbusy

Od září se přes provizorní most u mostu kpt. Bartoše vrátí automobilová i městská hromadná doprava. …