Olomouc připravuje strategický dokument - novou Parkovací politiku

16.09.2020 16:59 | Zprávy

Série veřejných projednání k návrhové části pořizované Parkovací politiky města Olomouce startuje v úterý 15. září. Další pak budou následovat 17., 22. a 23. září 2020 vždy od 18:00 v sále Zastupitelstva města Olomouce, Hynaisova 10.

Olomouc připravuje strategický dokument - novou Parkovací politiku
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Zajímá vás parkování ve městě a chcete k němu vyjádřit svůj názor? Pak využijte příležitosti a zapojte se do průzkumu veřejného mínění k nové Parkovací politice města Olomouce V rámci dlouhodobé strategie pro budoucí rozvoj parkování v Olomouci je možné zúčastnit se řady veřejných projednání nebo se vyjádřit prostřednictvím online dotazníku. 

„Cílem této politiky je vytvoření moderního strategického dokumentu, který bude řešit parkování ve městě komplexně ve vazbě na potřeby Olomoučanů, návštěvníků města, studentů, podnikatelů i firem s cílem zlepšit kvalitu života ve městě,“ vysvětluje Martin Luňáček z útvaru hlavního architekta magistrátu. Mezi nejzásadnější projednávaná témata tak bude patřit budování nových parkovacích kapacit, rozšíření placených zón a rozšíření zón s rezidenčním a abonentským parkováním.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Prázdniny ve městě aneb Léto plné zábavy

19:06 Frýdek-Místek: Prázdniny ve městě aneb Léto plné zábavy

Město ve spolupráci se Střediskem volného času (SVČ) Klíč připravilo každodenní program pro měsíce v…